ÇEYİZLİK ODA, VİTRİN VE MASA ÖRTÜSÜ DANTELİ YAPIMI

Çeyizlik dantel modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yine çok şık bir dantel modeli yapımı göstermek istiyorum. Ben bu modeli çok beğendim ve sizlerle de yapımını paylaşmak istedim. Oda, vitrin ve masa örtüsü modeli olarak kullanabileceğiniz bu dantel modeli çok şık ve gösterişli bir model.

Sizlere her zaman farklı ve yeni modelleri göstermeye devam ediyorum. Özellikle yaz ayları gelmişken çeyiz hazırlıkları yapmayı hızlandıranlar için yeni ve farklı modelleri vermek istiyorum. Bugün yine çok şık bir çeyizlik dantel modeli göstermek istiyorum.

Bugün göstereceğim model çok kullanışlı ve farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Sehpa örtüsü, koltuk örtüsü, vitrin içi, masa örtüsü, oda takımı veya dilediğiniz farklı bir el işini yaparken bu dantel modelini kullanabilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu model görsel olarak da çok güzel bu sayede evinizde hangi alanda kullanırsanız kullanın çok şık duracaktır.

Dantel modeli yapımı için sizlere detaylı bir videolu anlatım vermek istiyorum. Burada, dantel modelinin yapılışı en başından başlanarak çok güzel bir şekilde anlatılmış. Videoyu takip ederseniz sorun yaşamadan modelin yapımını öğrenebilirsiniz.

Dantel modeli yapılırken öncelikle küçük motifler yapılıyor daha sonra yapılan bu motifler birleştirilerek istenilen büyüklükte bir dantel modeli ortaya çıkartılıyor. Video içerisinde modellerin nasıl birleştirileceği de açıklanmış.

Çeyizlik oda, vitrin ve masa örtüsü modeli detaylı yapım aşamasını öğrenmek için aşağıda yer alan videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. ÇEYİZLİK ODA, VİTRİN VE MASA ÖRTÜSÜ DANTELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK ODA, VİTRİN VE MASA ÖRTÜSÜ DANTELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK ODA, VİTRİN VE MASA ÖRTÜSÜ DANTELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.