ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik şık ve gösterişli bir lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık bir lif modeli göstermek istiyorum. Yapılan bu çeyizlik lif modeli çeyizler içerisinde çok şık duracaktır. Oldukça fazla ilgi görecek olan bu modele mutlaka göz atmalısınız.

Çeyizlik lif modeli görüntüsü ile dikkat çeken bir model. Lif modeline ilk baktığınız zaman lifin orta kısmının sonradan eklendiğini düşünebilirsiniz. Ama orta kısımdaki mor renkten başlanarak lifin yapımına başlanmış ve daha sonra beyaz ip ile devam edilmiş.

Lif modeli biraz ayrıntıları olan bir model. Orta kısımdan başlanan bu lif modelinin mor ip ile orta kısmı yapıldıktan sonra beyaz ip ve yeşil ipe geçilerek fıstıklar yapılmaya devam edilmiş. Burada iki renk bir arada kullanılıyor. Bu nedenle modelin yapım aşamasını videodan dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz.

Daha sonra ise mor renk ip kullanılarak orta kısımda bulunan yeşil ipin üzerine de fıstık modeli yapılıyor. Burada yine iki renk bir arada kullanılarak ilerliyor. Buraları yaparken videoyu takip edin ve orada verilen detaylara uyun. Yoksa lif modeliniz buradaki gibi düzgün durmaz.

Çeyizlik lif modeli gösterişli ve şık bir model. Ama bu lif modelini yapmak biraz zahmetli. İpler bir arada kullanılarak ilerlediği için biraz zorlanabilirsiniz. Videodaki detaylı anlatımı takip ederseniz sorun yaşamadan bu lifi yapabilirsiniz.

Çeyizlik lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu