ÇEYİZLİK KOKOŞ PATİK MODELİ YAPIMI

Çeyizler içi şık ve gösterişli patik modeli yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli yapımı bir o kadarda basit olan harika bir patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tığ işi patik modeli sizlerinde hoşuna gidecek oldukça dikkat çekici bir model.ÇEYİZLİK KOKOŞ PATİK MODELİ YAPIMI

Yeni patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan kokoş bir patik modeli yapımı göstereceğim. Tabi bu patik modeli sadece çeyizler içerisine eklenecek bir model değil. Bu patiği şimdi yaparak önümüzdeki kış günlerinde kullanıma hazır duruma getirip giyebilirsiniz.

 

Tığ işi patik modeli için trabzanlar yardımı ile klasik bir patik yapılmış. Burada patiğin en dikkat çekici özelliği ise üzerine yapılan örgü fiyonk modeli olmuş. Yapılan patiğin üzerine bu şekilde kolay bir fiyonk yapılarak daha şık ve gösterişli bir görünüm elde edilmiş.

Patiğin yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Burada öncelikle patiğin nasıl yapıldığı baştan sona kadar açıklanmış. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi buradaki anlatımı takip ederek bu patik modelini yapabilir. Patiğin yapımı tamamlanınca üzerideki fiyonk kısmı yapılmış.Yine buranın yapımı da video içerisinde detaylı bir şekilde açıklanmış.

Çeyizlik patik modeli için burada olduğu gibi farklı renkleri kullanarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Daha önce sizlere gösterdiğim patik modellerini de inceleyerek harika modelleri çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Tığ işi çeyizlik patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.