ÇEKİRDEKLİ ÇİLEK KESE LİF YAPIMI

Çilek modelli kese lif yapımı

Sizlere yeni lif modellerini göstermeye devam ediyorum. Çeyiz hazırlıkları yapanlar son zamanlarda gösterdiğim lif modellerine göz atarlarsa yeni modelleri görebilir. Bugün detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim lif modeli çekirdekli çilek kese lif modeli olacak.

Son zamanlarda karşıma oldukça fazla yeni lif modelleri çıkıyor. Bende çeyizlik lif modelleri arayanlar için bu lif modellerini bulup detaylı yapım aşamaları ile vermeye çalışıyorum. Bugün göstereceğim lif modeli de yine çok şık ve gösterişli bir lif modeli.

Çilek kese lif yapımı için burada lifin ana rengi olarak kırmızı kullanılmış. Siz dilerseniz pembe ile de bu lif modelini yapabilirsiniz. Lif içerisindeki çilek çekirdeklerini yapmak için ise siyah lif ipi kullanılmış. Bunlar dışında ise yeşil lif ipi kullanılmış. Ayrıca çiçek süslemeleri için de beyaz lif ipi kullanılmış.

Lif modeli yapılırken burada sadece fıstık modeli yapılmış. Lif yapmaya yeni başlayanlar videodaki anlatımı takip ederse kolaylıkla bu lif modelini yapabilir. Lifin yapım aşaması baştan sona detaylı bir şekilde açıklanmış. Özellikle çilek görünümün oluşması için sayılara dikkat edilmesi lazım. Burada video içerisinde de sayılar her bir sıra için ayrı ayrı verilmiş.

Tığ işi lif modelleri içerisinde farklı modelleri sizlere gösteriyorum. Çeyizler içerisine kese lifler mutlaka ekleniyor. İlerleyen günlerde yeni lif modellerini bulup yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Çekirdekli çilek kese lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu