BURGULU YELEK MODELİ YAPIMI

Çeyizlik burgulu yelek modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık yapımı da kolay olan bir yelek modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebileceğiniz burgulu çeyizlik yelek modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan yelek modelleri için sizlere yeni örnekler bulmaya devam ediyorum. Bugün çeyizler içerisine ekleyeceğiniz yeleklerde kullanabileceğiniz bir model göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ile yapılan bu yelek modelinin detaylı yapım aşamasını takip ederseniz şiş örgüsü yapmaya yeni başlayanlarda bu yelek modeli yapımını öğrenebilir.

Burgulu çeyizlik yelek modeli yapımı için burada angora simli ip kullanılmış. Çeyiz içerisine eklemek istiyorsanız krem, beyaz ve pudra gibi açık renk tonlarında ipler seçebilirsiniz. Bu yelek modeli günlük kullanım için de yapılabilir. Günlük kullanım için yapacaksanız koyu renkler seçebilirsiniz. Angora ip yerine biraz daha kalın ip seçebilirsiniz. Burada ipe uygun olarak 3 numara şiş kullanılmış.

Yelek modeli yapımında şiş örgüsünde en çok kullanılan burgu modeli kullanılmış. Aralarda işe ajur tekniği uygulanmış. Video içerisinde örnek bir anlatım yapıldığı için küçük bir model anlatımı yapılmış. Siz burada video içerisinden detaylı yapım aşamasını öğrenip başlamak istediğiniz ölçüye göre ilmek sayınızı alıp model kurulumuna başlayabilirsiniz.

Çeyizlik burgulu yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7uzflKGHMp9NqeVQk6bVwg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu