BUGS BUNNY KESE LİF YAPIMI

Bugs bunny kese lif nasıl yapılır?

Yine güzel ve farklı bir lif modelini sizlere sunmak istiyorum. Özellikle çocuklar için yapılabilecek güzel bir lif modeli bu. Bugs bunny kese lif modeli detaylı yapım aşamaları ile sizlerle.

Bugs bunny en sevilen çizgi kahramanlardan birisi. Çoğu çizgi kahraman farklı örgü işlerinde kullanılarak çocukların ilgisi çekilmeye çalışılıyor. Bugün göstereceğimiz lif modeli de çocuklar tarafından sevilecek bir lif modeli.

Bugs bunny kese lif modeli yapılırken gri ve beyaz ipler kullanılmış. Lifin süsleme kısımlarında ise siyah ve pembe lif ipleri de kullanılmış.

Bugs bunny modelli lif kese şeklinde yapılmış. İki tane ayrı lif parçası yapıldıktan sonra birleştirme işlemi yapılmış. En sonunda ise süslemeler yapılarak lif modeli tamamlanmış.

Bugs bunny kese lif modeli yapımı için alt kısımdan başlanmış. 9 tane fıstık üzerine kurulan bu lif modelinin önce alt kısımdaki dikdörtgen kısım yapılmış. Daha sonra yüz kısmının oluşturulduğu yuvarlak şeklindeki kısma geçilmiş.

Burada ise yapılan eksiltme ve arttırmalar ile bugs bunny kese lif modelinin yüz kısmı tamamlanmış ve kulaklarının yapımına geçilmiş.

Bugs bunny kese lif modeli yapımı için aşağıda yer alan videoda çok detaylı ve güzel bir anlatım yapılmış. Lifin en başından sonuna kadar en önemli detaylar aktarılmış. Buradan modelin yapımını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bugs bunny kese lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu dikkatli bir şekilde izleyin.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu