BİSİKLET YAKALI TRİKO BAYAN KAZAK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile bisiklet yakalı triko bayan kazak modeli yapımı

Bayanlar için bugün yapımı çok basit ama kullanılan ipler ile oldukça şık görünen bir kazak modeli yapımı göstermek istiyorum. Bisiklet yakalı bayan kazak modeli kullanılan ip özellikleri ile dört mevsim giyebileceğiniz harika bir tasarım olmuş. Bu kazağın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Kazak modelleri için sizlere sık sık yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün bayanlar için yapılmış yapımı da çok basit olan bir kazak göstereceğim. Burada en önemli detay aslında kazağın yaka kısmında uygulanan detay. Siz buradan kazağın yapımı ile ilgili bu detayı öğrenerek aynı kazak modelini çocuklar için veya erkekler için de yapabilirsiniz. İp renginde değişiklik yaparak bu kazak modelini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Örgü triko bayan kazak modeli yapımı için burada ana renk olarak beyaz ip kullanılmış. Renkli ipler için ise Lamia Bamboo markalı ipten sarı, yeşil, gri, turuncu ve mavi renkler seçilmiş. Bu ipler 50 gramlık ve 150 metre boyunda. Burada 38 40 bedene uygun olan bir kazak yapılmış. Siz ip miktarınızı belirlerken buradaki ölçü detaylarındaki miktarları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kazak modeli için ön ve arka parçalar, kollar  ayrı ayrı yapıldıktan sonra birleştiriliyor. Burada kazak modelinde düz bir örgü modeli kullanılmış. Kazak modelinin yapım aşamaları detaylı bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan bu kazak modelini yapabilirsiniz.

Bisiklet yakalı bayan kazak modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=DrgIyGc_bLc

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu