BİSİKLET YAKA ERKEK KAZAĞI YAPIMI

Erkekler için bisiklet yaka örgü kazak yapımı

Kış yaklaşırken yeni örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere bisiklet yaka erkek kazağı modeli yapımını göstermek istedim. Bu kazağın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Yeni kışlık örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Önümüzdeki günler için yeni kazak modelleri arıyorsanız bugün göstereceğim bu kazak modeline göz atabilirsiniz. Erkek çocuklar için ve eşleriniz için yapabileceğiniz spor harika bir kazak modelini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Örgü erkek kazak modeli yapımı için burada nefti yeşili bir renk kullanılmış. Videodaki görüntüde kazağın rengi oldukça koyu görünmüş. Siz sevdiğiniz erkeklere uygun bir renk tercih edebilirsiniz.

Şiş örgüsü ile yapılan bu kazak modelinin yakası bisiklet yaka şeklinde yapılmış. Bu şekilde çok güzel bir görünüm oluşmuş. Kazak üzerinde düz bir örgü yerine bir model tercih edilerek daha şık bir görünüm elde edilmiş. Ön, arka ve kol kısımları ayrı ayrı işlenen bu kazak modeli için videoda detaylı bir anlatım yapılmış.

Bisiklet yaka örgü erkek kazağı için burada yapılan ölçüler M beden için oldukça ideal. Siz ölçüde değişiklik yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatımı takip ederek dilediğiniz bedende bir kazak yapabilirsiniz. Video içerisinde kazağın yaka ve kol kısımları ayrı ayrı detaylı bir şekilde açıklanmış.

Bisiklet yaka erkek kazağı yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu