BEBEKLER İÇİN ŞORT TULUM YAPIMI

Bebeklere yazlık şort tulum yapımı

Bebekler için yaz aylarında kullanılabilecek harika bir örgü tulumun yapımını sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu örgü şort tulum modeli sizlerinde hoşuna gidecek, bebekler üzerinde çok şık duracak olan bir model.

Bebekler için yapılabilecek farklı örgü işlerini göstermeye devam ediyorum. Yaz aylarında bebekler için kendi yaptığınız örgü tulumları kullanabilirsiniz. Alında burada yapılan tulum modeli biraz kalın iple yapılmış. Yazlık kullanılabilecek ipler le yapılırsa bu şort tulum modeli yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

Şiş örgüsü ile yapılan bu tulum modelinde aslında tamamen düz örgü kullanılmış. Burada dikkat edilecek en önemli detaylar tulumun bacak kısımlarının ve kol askı kısımlarının nasıl yapılacağıdır. Videodaki anlatım içerisinde çok güzel detaylı bir anlatım yapıldığı için örgü örmeye yeni başlasanız dahi bu harika tulumu yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü bebek tulum modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere uygun. İp seçiminde dilediğiniz renkleri seçerek bu tulumu yapabilirsiniz. Ayrıca tulumun ön kısmında bir bulut yapılarak çok hoş bir görünüm oluşturulmuş.

Burada yapılan şort tulum 3-4 aylık bebeklere uygun olarak yapılmış. Siz buradaki detaylara dikkat ederek dilerseniz daha büyük tulumları yapabilirsiniz. Videodaki anlatımı takip ettiğiniz sürece burada olduğu gibi harika bir tulum yapabilirsiniz.

Bebekler için şort tulum modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=3vI-AE8GKZU&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=CCUEZ8VOXOY

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCWbHWHJn-n0x3E1P3EFPwhw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. BEBEKLER İÇİN ŞORT TULUM YAPIMI için yorumda bulun

    BEBEKLER İÇİN ŞORT TULUM YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLER İÇİN ŞORT TULUM YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.