BEBEKLER İÇİN KOLAY TULUM MODELİ

Bebekler için renkli kolay bir tulum modeli yapımı

Bebekler için yapabileceğiniz farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün ise sizlere kolay bebek tulumu modeli yapım aşamalarını video ile sunmak istiyorum.

Bebekleri için hazırlık yapanlar değişik örgü modellerini ve kullanılacak farklı örgü kıyafetleri araştırıyorlar. Bende sizlere her zaman beğenebileceğiniz ve gösterişli modelleri sunmaya çalışıyorum.

Bugün göstereceğim bebekler için kolay tulum modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapılabilecek bir örgü işi. Seçilen renkler ile çok şık tulum modelleri ortaya çıkartılabilir.

Bebekler için kolay tulum modeli için burada Alize Bebe Şekerim markalı ipten sarı ve tonlarında batik bir ip tercih edilmiş. Buradaki ölçüler için 2 adet 10 gramlık yumak yeterli olmuş. Şiş olarak ise ipe uygun olarak 3 veya 3,5 numara şiş tercih edilebilir. Bunun dışında 8 tane düğme kullanılmış. Ayrıca alt kısımda ise fermuar kullanılmış.

Bebekler için kolay tulum modeli yapımında herkes tarafından bilinen en kolay örgü modellerinden haroşa örgü kullanılmış. Videoyu takip ettiğiniz sürece tulumun yapımını kolayca öğrenebilirsiniz.

Tulum yapımı için 25 ilmek atılarak ayak kısımları yapılarak başlanmış. Işıl Hanım video içerisinde modelin yapımı sırasında nerede ne şekilde arttırmalar yapılacağı konusunda bilgiler vermiş. Videoyu izlediğiniz zaman zorlanmadan modeli çıkartabilirsiniz.

Bebekler için kolay tulum modeli yapım aşamaları için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. BEBEKLER İÇİN KOLAY TULUM MODELİ için yorumda bulun

    BEBEKLER İÇİN KOLAY TULUM MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEKLER İÇİN KOLAY TULUM MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.