BEBEKLER İÇİN KOLAY TULUM MODELİ

Bebekler için renkli kolay bir tulum modeli yapımı

Bebekler için yapabileceğiniz farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün ise sizlere kolay bebek tulumu modeli yapım aşamalarını video ile sunmak istiyorum.

Bebekleri için hazırlık yapanlar değişik örgü modellerini ve kullanılacak farklı örgü kıyafetleri araştırıyorlar. Bende sizlere her zaman beğenebileceğiniz ve gösterişli modelleri sunmaya çalışıyorum.

Bugün göstereceğim bebekler için kolay tulum modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapılabilecek bir örgü işi. Seçilen renkler ile çok şık tulum modelleri ortaya çıkartılabilir.

Bebekler için kolay tulum modeli için burada Alize Bebe Şekerim markalı ipten sarı ve tonlarında batik bir ip tercih edilmiş. Buradaki ölçüler için 2 adet 10 gramlık yumak yeterli olmuş. Şiş olarak ise ipe uygun olarak 3 veya 3,5 numara şiş tercih edilebilir. Bunun dışında 8 tane düğme kullanılmış. Ayrıca alt kısımda ise fermuar kullanılmış.

Bebekler için kolay tulum modeli yapımında herkes tarafından bilinen en kolay örgü modellerinden haroşa örgü kullanılmış. Videoyu takip ettiğiniz sürece tulumun yapımını kolayca öğrenebilirsiniz.

Tulum yapımı için 25 ilmek atılarak ayak kısımları yapılarak başlanmış. Işıl Hanım video içerisinde modelin yapımı sırasında nerede ne şekilde arttırmalar yapılacağı konusunda bilgiler vermiş. Videoyu izlediğiniz zaman zorlanmadan modeli çıkartabilirsiniz.

Bebekler için kolay tulum modeli yapım aşamaları için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu