BEBEKLER İÇİN BAHÇIVAN TULUM YAPIMI

Şiş örgüsü ile bebeklere bahçıvan pantolon yapımı

Bebekleri için kışlık örgü hazırlığına başlayan bayanlara bugün çok güzel bir örgü işi göstermek istiyorum. Örgü bahçıvan tulum modeli hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için yapılabilecek bir örgü işi. Bu tulumun detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vereceğim.

Bebekler için yapılabilecek yeni örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bebeğinizi sıcacık tutacak harika bir örgü bahçıvan pantolon modeli yapımını göstermek istedim. Burada mavi renk kullanılarak erkek bebeklere uygun bir tulum yapılmış. Kız bebekler için uygun renkler seçildiği zaman bu tulum kız bebeklerde de harika duracaktır.

Burada yapılan ölçüler ile 1 yaş bebekler için uygun bir pantolon modeli yapılmış. Dilerseniz ölçü büyüklüğünde değişiklikler yapabilirsiniz. Zaten video içerisinde detaylı bir anlatım yapılmış. Burayı takip ettiğiniz zaman sorun yaşamdan bu güzel tulum modelini yapabilirsiniz.

Örgü bebek pantolonu için Nako Elit Baby markalı ip kullanılmış. Tulum üzerinde süsleme olarak küçük aksesuarlar kullanılmış. Birde düğme olarak ahşap düğmeler tercih edilmiş. Bu şekilde de çok şık bir görüntü oluşmuş. Burada yapılan tulum modeli için bir hırka ve birde patik yapılmış Böylece bir takım oluşturulmuş. Dilerseniz sizde bunun gibi harika bir takım yapabilirsiniz.

Örgü bahçıvan bebek tulumu yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu