BEBEKLER İÇİN BABET PATİK MODELİ YAPIMI

Bebekler için tığ işi babet patik modeli yapımı

Bebekleri için hazırlık yapanlara bugün çok tatlı bir tığ işi babet patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu model oldukça şık ve gösterişli bir tasarım olmuş.

Bebekler için örgü modellerini sık sık sizlerle paylaşıyorum. Sonbaharda gelmişken sizlere kışlık örgüler için farklı modeller göstermeye çalışacağım. Bugün sizlere bebeklere göre yapılmış olan bir patik modeli göstermek istiyorum. Bu modelin yapımı çok ama çok basit. Tığ işine yeni başlayanlar dahi video içerisindeki anlatımı takip ederek harika bir modeli ortaya çıkartabilirler.

Tığ işi bebek patik modeli 6 aylık bebekler için yapılmış bir tasarım olmuş. Siz videoda verilen anlatımı takip ederseniz daha büyük patik modelleri de yapabilirsiniz. Burada yapılan patik modeli için 21 zincir çekilerek başlanmış. Daha büyük patik modeli için zincir sayınızı arttırabilirsiniz.

Burada ip olarak orta kalınlıkta bir bebe yünü kullanılmış. Bu patik modeli hem erkek bebeklere hem de kız bebeklere yapılabilecek bir tasarım olduğu için farklı renkler kullanarak bu patiği yapabilirsiniz. Patik yapımında basit tığ işi teknikleri kullanılmış. Tabanda tırabzanlar yapılmış. Daha sonra sık iğne ve ön tarafa bir model eklenerek şık bir patik modeli elde edilmiş.

Tığ işi babet patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=fADdeY6Z22M

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu