BEBEK BERE MODELLERİ

Bebekler için şık ve gösterişli bere modelleri

Bebekler için yapılabilecek bere modellerini daha öncede sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise sizlere farklı bebek bere modelleri bulunan bir videoyu sunmak istiyorum. İlerleyen günlerde sizlere yeni modeller göstermeye devam edeceğim.

Bebekleri için kışlık hazırlık yapan annelere veya örgü işi yapıp satanlara yeni örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün yine birbirinden şık ve gösterişli bebek bere modellerini sizlere göstermek istedim.

Şiş örgüsü bebek beresi için sizlere daha önce oldukça farklı modeller gösterdim. Bunun yanında tığ ile yapılmış olan bere modellerini de sizlerle paylaştım. Paylaştığım bere modellerinde sizlere her zaman detaylı yapım aşamaları sunmaya çalışıyorum. Verdiğim videoları takip ederek bere modellerinin yapımlarını öğrenebilirsiniz.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan bere modellerinin dışında tığ işi bebek bere modelleri olarak da farklı örnekleri sizlerle paylaştım. Şiş örgüsü yapmayı bilmeyenler tığ işi ile yapılmış olan bu modellere de göz atabilirler.

Bugün ise sizlere son zamanlarda oldukça popüler olan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bere modellerini göstermek istedim.Videoda yer alan örneklere göz atarak bu modellerden birisini seçebilir ve bebeğiniz için yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere burada video içerisinde gösterdiğim modellerin yanı sıra yeni bere modellerini de göstereceğim. Böylece kış için bebeklerinize farklı bere modelleri yapabilirsiniz.

Bebek bere modelleri için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCxdfffGjzkDtshuJpNctXTw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu