BASİT İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

İğne oyası öğrenmek isteyenler için basit model yapımı

İğne oyasını öğrenmek biraz zaman ve emek ister. İğne oyasını öğrenmek için kurslara gitmek ve burada yapımını öğrenmek daha iyi olacaktır. Eğer böyle bir imkanınız yoksa internet üzeriden iğne oyası yapımına dair verilen videoları takip ederek iğne oyasını yapımını öğrenebilirsiniz.

Bugün sizlere basit iğne oyası modeli yapımını göstermek istiyorum. İğne oyası yapımını öğrenmek isteyenler vereceğim bu videoyu takip ederek yavaş yavaş modeli yapmaya başlayabilirler. Zaman içerisinde eliniz alıştıkça yeni modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. İlerleyen günlerde ben sizler için farklı modellerin yapım aşmasını da göstermeye çalışacağım.

Basit iğe oyası modeli iğne oyasının en temel modellerinden birisi diyebilirim. İğne oyasına yapmaya başlayanlar ilk önce bu modeli öğreneceklerdir.

Basit iğne oyası modeli yapımı için burada yeşil, beyaz, kırmızı ve mavi oya ipleri kullanılmış. Bunun dışında bir iğne, makas ve çakmağada ihtiyacınız olacak.

İğne oyasının yapımı için öncelikle yazma kenarının kıvrılması ile başlanmış. Bunun nasıl yapılacağı da yine video içerisinde çok güzel bir şekilde anlatılmış. Kıvırma işlemi bittikten sonra yine yeşil ip ile oyanın alt kısmı yapılıyor. Buradan sonra ise en sonunda diğer oyalar yapılarak model tamamlanıyor.

İğne oyası modelinin yapım aşması en başından ne sonuna kadar video içerisinde çok güzel bir şekilde anlatılmış.

Basit iğne oyası modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCqPyB0-CBPGJxvmjO8DwzOA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu