ASANSÖRLÜ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Kız ve erkek bebeklere uygun olan asansörlü bebek yeleği modeli yapımı

Bebekleri için farklı örgü işlerini arayanlara bugün asansörlü bebek yeleği modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile verdiğim bu yelek modeli sizlerinde hoşuna gidecek çok şık bir model.

Bebekler için yapılabilecek yelek modellerini daha önce de sizlere göstermiştim. Bebekleriniz için hazırlık yaparken veya yeni örgü modelleri ararken mutlaka sitemizde yer alan bebek örgüleri kategorisine göz atmalısınız. Burada yelek dışında bebekler için yapılabilecek şık ve gösterişli modeller yer almakta.

Asansörlü bebek yeleği şiş örgüsü ile yapılan bir yelek modeli. Ama yeleğin yapımı o kadar basit ki şiş örgüsünü örmeyi yeni öğrenenler dahi bu yeleği videodaki anlatımı takip ederek yapabilir.

Yelek yapımında ön kısımlar ayrı arka kısım ayrı yapılmış. Yani yelek üç parçadan oluşuyor. Burada öncelikle ön kısım yapılmış. Yeleğin ön beden kısmı belirli bir sıra düz örgü ile yapıldıktan sonra omuz detaylarının yapımına geçilmiş. İşte burada yapılan model ile yelek asansörlü adını almış.

Şiş örgüsü bebek yeleği yapımında dikkat edilmesi gereken en önemli detay omuzların yapımı olacak. Işıl hanım videoda çok güzel bir anlatım yaptığı için sorun yaşamadan kısa sürede sizlerde bu yeleği yapabilir ve bebekleriniz için kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz.

Asansörlü bebek yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. ASANSÖRLÜ BEBEK YELEĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    ASANSÖRLÜ BEBEK YELEĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ASANSÖRLÜ BEBEK YELEĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.