ARI KOVANI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile arı kovanı örgü modeli nasıl yapılır?

Bugün sizlere şiş örgüsü ile yapılan ve değişik örgü işlerinde kullanabileceğiniz arı kovanı örgü modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu modelin detaylı yapım aşamasını ise aşağıdaki videolu anlatımda sizlere vereceğim.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan farklı örgü modellerini daha önce de sizlere göstermiştim. Yapacağınız örgü işleri için değişik modeller arıyorsanız sitemizde yer alan örgü modellerini inceleyerek yeni modellerin yapımını öğrenebilirsiniz.

Özellikle örgü işleri yapıp satanlar daha önce gösterdiğim bu modelleri inceleyerek yeni ve farklı örgüler yapabilirler. Ayrıca gösterdiğim bu modeller için detaylı yapım aşamasını gösteren videolar verdiğim için modelin yapımını kısa sürede öğrenebilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Şiş örgüsü arı kovanı örgü modeli yapımı kolay olan gösterişli bir model. Ben bu modeli görünce ilk aklıma gelen bu model ile çok güzel hırkaları yapılacağı oldu. Çocuklar için yapılan hırkalarda ve bayanlar için yapılacak olan uzun diz boyu hırkalarda bence bu model çok hoş olacaktır. Özellikle açık renk ipler ile yapıldığında model çok daha hoş duracaktır.

Model kabartmalı bir görünümde. Sanki hazır bir örgü işi gibi duruyor. Model yapımı için belirli bir ilmek sayısına ihtiyacınız yok. Öncelikle istediğiniz uzunlukta ilmek alındıktan sonra bir sıra ters örgü örüp modelinin yapımına geçebilirsiniz.

Arı kovanı örgü modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCy3wLMbf7wzgc9Cj2RnaLUQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu