APARATSIZ GELİNCİK ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için şık ve gösterişli gelincik çiçeği lif modeli yapımı

Çeyizler için yapılabilecek çok şık lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim çeyizlik lif modeli ise üzerinde renkli gelincik modellerinin yer aldığı bir el işi olacak. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile sizlere göstermek istiyorum.

Yeni ve farklı olan lif modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün göstereceğim gibi bir taban üzerine yapılan süslemeler ile oluşturulmuş olan lifler bu aralar sıklıkla karşıma çıkmakta. Burada yapılan lif tabanı üzerine basit bir şekilde gelincik çiçeği yapılmış. Siz bu gelincik çiçeğini burada kullanabileceğiniz gibi farklı el işlerinin süslemesinde de kullanabilirsiniz.

Gelincik çiçeği lif modeli yapımı için öncelikle beyaz lif ipi ile yapılmış bir taban kullanılmış. Bu lif tabanı yıldız tekniği ile yapılmış olan çiçek şeklinde olan dilimli bir model. Burada video içerisinde bu lif tabanın nasıl yapıldığı gösterilmemiş. Sadece gelincik çiçeklerinin yapımı gösterilmiş. Ben sizler için aşağıda bu lif tabanının nasıl yapıldığını gösteren farklı bir videoda sunacağım.

blank

Burada lif süslemesi için yapılan gelincik çiçekleri ise herhangi bir aparat kullanılmadan basit bir şekilde yapılmış. Elinize saracağınız ipi küçük işlemler ile bir gelincik çiçeğine dönüştürüyorsunuz. Bu yönden de oldukça basit bir el işi olmuş.

Aparatsız gelincik çiçeği lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UChPd0l0_sSMg9h-V6PUuDgg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu