AMİGURUMİ ZÜRAFA MODELİ YAPIMI

Çocuklar için amigurumi zürafa yapımı

Bugün örgü kıyafet modelleri dışında sizlere farklı bir örgü işi göstermek istiyorum. Amigurumi oyuncak modellerini daha önce de sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise size amigurumi zürafa modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu zürafanın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımlardan öğrenebilirsiniz.AMİGURUMİ ZÜRAFA MODELİ YAPIMI

Çocuklar için yapılan örgü oyuncak modellerini ben çok seviyorum. Hem daha sağlıklı oluyorlar hem de klasik oyuncaklardan farklı oldukları için çocukların daha çok ilgisini çekiyor. Bugün sizlere bir zürafa modelinin yapımını göstermek istiyorum. Özellikle amigurumi örgü modellerini denemek isteyenler bu videolu anlatımı takip edebilirler. Amigurumi oyuncakların yapımını öğrenerek hem çocuklarınız için farklı oyuncaklar yapabilirsiniz hem de bu oyuncakları satarak kendiniz için bir gelir elde edebilirsiniz.

Amigurumi zürafa modeli yapımı için burada üç farklı video çekilmiş. İlk video içerisinde zürafanın baş kısmı yapılmış ikinci videoda gövde kollar ve ayaklar ve boynuzları yapılmış. 3.cü videoda ise bütün bu yapılan parçaların birleştirme işlemi gösterilmiş.

Amigurumi yapımında kullanılan ipler ve tığ hakkında da video içerisinde detaylı bir açıklama yapılmış. Burada renk renk ipler kullanılarak zürafa modeli daha hoş ve çocukların dikkatini çekecek şekilde tasarlanmış. Bu modelin yapımını öğrenmek için aşağıdaki videolu anlatımı takip ederseniz sorun yaşamadan çocuklarınız için harika bir zürafa oyuncak oyuncağı yapabilirsiniz.

Amigurumi zürafa modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/c/%C3%96rg%C3%BCc%C3%BCD%C3%BCkkan%C4%B1/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.