AMİGURUMİ KUZU OYUNCAK YAPIMI

Amigurumi kuzu yapımı

Çocuklar için yapabileceğiniz çok tatlı ve sevimli bir amigurumi oyuncağının yapım aşamalarını sizlere göstermek istiyorum. Videoda detaylı yapım aşaması verilen bu oyuncağı mutlaka çocuklar için yapmalısınız AMİGURUMİ KUZU OYUNCAK YAPIMI.

Amigurumi oyuncaklar daha sağlıklı olduğu için ve kendi el emeğinizle yaptığınız için ben bu oyuncakları çok seviyorum. Bu oyuncaklar daha dayanıklı oluyor ve uzun süre kullanılabiliyor. Bu nedenle çocuğunuzun oynaması için yaptığınız zaman yıllarca bu oyuncakla oynayıp hatıra olarak da oyuncağı saklayabilir.

Bugün sizlere göstereceğim amigurumi kuzu oyuncağı da görüntüsü ile dikkat çeken sevimli bir oyuncak olmuş. Dilediğiniz her renkte bu oyuncağı yapabilirsiniz. Erkek çocukları da kız çocukları da bu oyuncaklarla oynayabilirler.

Amigurumi kuzu yapımı için üst kısımda tüylü bir görüntü oluşturan kuzu ipi kullanılmış. Bu ip ile yumuşacık bir yapı elde edilmiş ve kuzunun yünleri yapılmış. Kuzunun ayakları, yüzü ve kulaklarını yapmak için ise Alize Cotton Gold Plus amigurumi ipi kullanılmış.

Siyah kısımlar için herhangi bir siyah ip gerekli. Kuzunun gözlerini kendiniz siyah ip ile de yapabilirsiniz. İsterseniz de tuhafiyelerde hazır satılan küçük göz aksesuarlarda alabilirsiniz.

Bunlar dışında kuzunun içini doldurmak için elyaf gerekli. Birde burada kuzunun renkli kısmı şiş ile örülmüş. Bunun için ise 4 numara şiş kullanılmış. Tığ olarak ise 5 numara tığ kullanılmış.

Amigurumi kuzu yapımı için aşağıda yer alan videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.