AMİGURUMİ ASLAN YAPIMI

Amigurumi oyuncak aslan yapımı

Çocukları için sağlıklı ve kullanışlı oyuncaklar isteyen anneler son birkaç yıldır amigurumi oyuncakları tercih etmeye başladı. Önceleri fazla bilinmeyen bu oyuncaklar artık oldukça fazla yapılıp satılmakta. Bugün bende sizler için kolay bir amigurumi aslan yapımı videosu göstermek istiyorum.AMİGURUMİ ASLAN YAPIMI

Amigurumi oyuncak yapımını öğrenmek için internet üzerinden videolar izleyebilirsiniz. Bunun dışında birçok şehirde halk eğitim merkezinde amigurumi örgü işinin yapım aşamaları için kurslar düzenlenmekte. Bu kurslara katılarak da bu örgü işini öğrenebilirsiniz.

Amigurumi oyuncak yapımında aslında çok basit bir teknik uygulanıyor. Ama burada esas önemli olan oyuncağı oluşturmak için belirtilen sayılara çok dikkat etmek. Bir yüz şekli yapılırken tam anlamı ile oluşması için nerede arttırma nerede eksiltme yapılacak bunların iyi öğrenilmesi gerek.

Amigurumi aslan yapımı videosu size bu konuda fikir verecektir. Burada aslanın yapımı için en başından en sonuna kadar her detay anlatılmış. İlk başlarda modeli yapmakta zorlanabilirsiniz. Ama videoya dikkat ederek yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Amigurumi oyuncak yapılırken burada küçük bir oyuncak modeli yapılmış. Bu şekilde küçük oyuncaklar yaparak başlarsanız sıkılmadan yapabilir ve daha kısa sürede yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Amigurumi aslan yapımı için 4 zincir çekilerek kulak kısmından yapılmaya başlanmış. Videoda arttırmalar ve neler yapılacağı güzel bir şekilde anlatılmış.

Amigurumi aslan yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.