AJURLU YAPRAK MODELLİ BAYAN SÜVETERİ YAPIMI

Bayanlar için ajurlu yaprak modeli ile süveter yapımı

Ajur modeli ile yapılmış olan farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün  bayanlar için ajurlu bayan süveter modeli yapımını göstermek istedim. Bu süveterin detaylı yapım aşamasını ise aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Kışlık örgü işleri için sizlere yeni modeller göstermeye devam ediyorum. Bugün ajur modeli ile yapılmış bir bayan süveteri göstereceğim. Burada göstereceğim ajurlu yaprak modeli ile süveter dışında kazak, hırka, yelek veya etol şal de yapabilirsiniz. Videodan hem süveterin yapım detaylarını hem de modelin yapım detaylarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Örgü bayan süveter modeli yapımında şiş örgüsünde en çok kullanılan ajur tekniği uygulanmış. Burada yaprak deseni yapılmış. Modelin yapımı basit ama dikkat edilmesi gereken detaylar var. Bunları da video içerisinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Burada süveter modelinin yapım için 14 ilmek ve üzerine ekleyeceğiniz 3 ilmek ile ilmek sayınızı belirleyebilirsiniz. Video içerisinde ajur modelinin yapım aşaması detayları ile açıklanmış. Küçük bir parça üzerinde modelin yapım aşamaları açıklanmış. Siz yapmak istediğiniz örgü işine göre ilmek sayınızı alıp modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Video içerisinde model yapımı açıklansa da süveter hakkında da bilgiler verilmiş. Süveteri yapmak isteyenler bu detaylara dikkat ederek burada olduğu gibi harika bir örgü işi yapabilir.

Ajurlu bayan süveter modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. AJURLU YAPRAK MODELLİ BAYAN SÜVETERİ YAPIMI için yorumda bulun

    AJURLU YAPRAK MODELLİ BAYAN SÜVETERİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AJURLU YAPRAK MODELLİ BAYAN SÜVETERİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.