AJURLU TEK RENK BEŞ ŞİŞ PATİK MODELİ YAPIMI

Beş şiş ile ajurlu patik modeli yapımı

Beş şiş ile yapılan patik modelleri benim çok hoşuma gidiyor. Bugün de sizlere görünce çok beğendiğim ajurlu beş şiş patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Beş şiş patik modelleri çok güzel oluyor ama birçok kişi beş şiş ile patik yapmakta zorlanıyor. Aslında detaylı yapım aşaması içeren videolu anlatımları takip edip sizlerde öğrenebilirsiniz. Ben sizlere sık sık beş şiş ile yapılan modelleri göstermeye çalışıyorum. Bugün göstereceğim model de harika bir tasarım olmuş.

Beş şiş ajurlu patik modeli yapımı için tek renk pembe bir patik ipi kullanılmış. Kartopu flora markalı ip kullanılmış ama siz elinizde bulunan veya piyasada bulduğunuz patik ipler ile bu modeli yapabilirsiniz. Şiş olarak ise 3 numara 5 tane kısa patik şişi kullanılmış.

Patik modeli yapımına uç kısmından başlanmış. Patiğin ayak üstündeki kısmında ajurlu model yapılmış böyle çok güzel bir görünüm elde edilmiş. Patik modelinin bilek kısmı ise boğazlı bir şekilde yapılmış. Dilerseniz kısa olarak da bırakabilirsiniz. Her şekilde patik modeli çok güzel olacaktır.

Çeyizlik ajurlu beş şiş patik modeli burada video sahibin yaptığı ölçüler ile ve elinizin sıkılığına göre 37-38 hatta 39 numara ayaklar için uygun bir model. Burada ajurlu bir model yapıldığı için patik genişleyebilir. Bunu da dikkate almalısınız. Patik modelinin yapım aşaması baştan sona kadar video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan patik modelinin yapımını öğrenebilirsiniz.

Çeyizler içerisine ekleyeceğiniz patik modelleri arıyorsanız bu örnek dışında daha önce sizlere gösterdiğim patik modellerine de göz atabilirsiniz. Sizlere beş şiş ile yapılmış patik modeli dışında iki şiş ile yapılan patik modeli, tığ işi veya tunus işi ile yapılmış olan farklı patik modelleri de göstermeye çalışıyorum. Gösterdiğim bu modellerin her birinin detaylı yapım aşaması olduğu için zorlanmadan farklı patik modellerini çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Ajurlu beş şiş patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCaqRjuVXcjs_Zq1bY_A2sxA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu