AJURLU DALGALI ÜÇGENLER MODELİ YAPIMI

Ajurlu dalgalı üçgenler modeli nasıl yapılır?

Sizlerle sık sık farklı şiş örgüsü modellerini paylaşıyorum. Değişik örgü işlerinde kullanabileceğiniz en yeni ve en şık modelleri göstermeye çalışıyorum. Bugünde sizlere ajurlu dalgalı üçgenler modeli detaylı yapım aşamasını sunmak istiyorum.AJURLU DALGALI ÜÇGENLER MODELİ YAPIMI

Daha önce sizlere farklı örgü işlerinde kullanabileceğiniz değişik örgü modelleri göstermiştim. Bu örgü modellerini sitemiz üzerinden inceleyerek farklı örgü işlerinin yapımında kullanabilir ve örgü modeli çeşitliliğinizi arttırabilirsiniz.

Şiş ile örgü örmeyi bilenler ve bu konuda kendini geliştirmek isteyenler sitemizde daha önce sunduğumuz detaylı yapım aşamasını gösteren videoları takip edebilirler. Bu sayede değişik örgü işlerini öğrenip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ajur modeli şiş örgüsünde sıklıkla kullanılan bir model. Daha önce ajur modeli ile yapılmış farklı şiş örgüsü modelleri paylaşmıştım. Bugünde yine ajur modeli ile yapılan çok şık bir şiş örgüsü modeli paylaşmak istiyorum.

Detaylı yapım aşamasını video içerisinde verdiğim bu modeli hırka, ceket, kazak, yelek, bluz yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle mevsimlik hırka ve bluz yapımında ince ipler ile bu modeli yaparsanız çok şık olacaktır. Ayrıca çocuklar için yapacağınız örgü işlerinde de bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Modelin detaylı yapım aşaması video içerisinde verilmiş. Nesrin Hanım her zaman olduğu gibi çok güzel bir anlatım yaparak modelin yapım aşamalarını anlatmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan buradaki gibi harika bir örgü modelini ortaya çıkartabilirsiniz.

Ajurlu dalgalı üçgenler modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7zzjn3dP3AIcWbUFiQrZIA

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.