AJURLU DALGALI KARNIBAHAR ÖRGÜSÜ

Dalgalı karnıbahar örneği

Değişik örgü örnekleri arayanlar için bulduğumuz güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Dalgalı karnıbahar örgü örneği olarak adlandırılan bu güzel görünümlü örgüyü sizde öğrenebilirsiniz. Adımları takip ederek kısa sürede sizde en güzel örgü modeline sahip örneğinizi oluşturabilirsiniz. Anlatımlı çalışma hem kolay. Hem de kısa sürüyor.

Değişik renk ipler kullanabilir ve bu modeli kullanarak çok güzel bebek örgüleri hazırlayabilirsiniz. Örgü bebek hırkası yada örgü bebek tulumu yada yeleği yapabilirsiniz. Ben bu çalışmayı arşivime ekledim. Dalgalı karnıbahar bebek yeleği yapmayı düşünüyorum. Kolay ve güzel olan çalışmayı sizde hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Adım adım tarifi olan çalışmayı sıra sıra örüyorsunuz. Daha sonra birleştirip, örgü örneğini tamamlıyorsunuz. Karnıbahar ajurlu model olarak da nitelendirilen çalışmayı hazırlayan arkadaşa çok teşekkür ederim. Gayet güzel oluşturmuş ve yeni örgüye başlayan hanımlara da büyük kolaylık sağlamış.

Güzel renkleri kullanarak çok güzel örgü bebek hırkası yada yeleği hazırlayabilirsiniz. Değişik örgüler arayanlar için şahane bir çalışma diyebilirim. Başarılı bulduğum çalışmalar arasına eklediğim bu projeyi sizde mutlaka denemelisiniz.

Sıra sıra tamamlanan örneği bitirdikten sonra birleştireceksiniz. Daha sonra örgüyü tamamlayıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha çok bebek örgülerinde kullanılacak güzel eğlenceli bir model.

Dalgalı karnıbahar örgü modelini ajurlu görünümü sayesinde her yerde de kullanabilirsiniz. Gayet güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Öğrenin ve öğretin hanımlar. Kolay gelsin.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCJ_hTFXMsf24uw1NgUDT_Pw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

En güzel örgü örneklerini araştırıp, önce kendim öğreniyorum ve daha sonra sizlerle paylaşıyorum. O kadar çok örgü çeşidi var ki, öğren öğren bitiremezsiniz hanımlar. Hadi başlayalım örgü öğrenmeye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. AJURLU DALGALI KARNIBAHAR ÖRGÜSÜ için yorumda bulun

    AJURLU DALGALI KARNIBAHAR ÖRGÜSÜ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AJURLU DALGALI KARNIBAHAR ÖRGÜSÜ için ilk yorumu yapabilirsin.