AJURLU BURGU GÖRÜNÜMLÜ ÖRGÜ MODELİ

Ajurlu burgu görünümlü örgü nasıl yapılır?

Şiş örgülerinde ajur örgü modeli sıklıkla kullanılıyor. Tek başına da şık duran ajur örgü işi farklı örgü teknikleri ile bilikte kullanıldığında da çok şık duruyor. Bugün sizlere yine ajur örgüsü ile yapılmış şık bir şiş örgüsü modelinin yapımını video olarak sunmak istiyorum.

Ajurlu burgu görünümlü örgü modeli hırka, kazak, ceket, yelek gibi farklı örgü işlerinin yapımında kullanılabilecek bir model. Kalın örgü ipleri ile ceket ve kazaklar yapıldığında kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanında hem çocuklara yapacağınız örgü işlerinde hem de büyükler için yapılacak örgü işlerinde bu model kullanılabilir.

Kullanım alanı oldukça fazla olan bu şık şiş örgüsü modelinin yapım aşamalarını video içerisinde takip edip bütün detaylarını öğrenebilirsiniz. Şiş örgü modellerinde değişik bir el işi modeli arayanlar bu modele mutlaka göz atmalılar.

Sizlere her zaman yeni ve farklı modeller sunmaya çalışıyorum. Özellikle detaylı yapım aşamalarını verdiğim örgü modelleri bayanlar tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Örgü işini yeni yapmaya başlayanlar bu videolar sayesinde farklı modelleri öğrenerek kendilerini geliştirebiliyorlar.

Burada ajurlu burgu modelinin nasıl yapılacağı da çok güzel bir şekilde anlatılmış. Her sırada yapılması gereken detaylar, kullanılacak örgü modeline göre neler yapılacağı ve örgünün sayıları burada açıklanmış. Modeli öğrenmek için sadece videoyu takip etmeniz yeterli olacak.

Ajurlu burgu görünümlü örgü modelinin yapımını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCB5SalyfqQyF_NL43-u-_aw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu