AJURLU BLUZ VE HIRKA TAKIMI YAPIMI

Şiş örgüsü ile ajurlu bluz ve hırka takım yapımı

Bugün bayanlar için harika örgü işi ile yapılmış takım modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu ajurlu bluz hırka takım modeli sizlerin de hoşuna gidecek çok şık bir tasarım olmuş.

Ajur örgü modeli ile yapılmış olan farklı örgü işlerini daha öncede sizlere göstermiştim. Bugün sizlere bayanların çok beğeneceği oldukça şık bir bluz ve hırka takımı göstermek istedim. Kullanılan renkler ve örgü tekniği ile bence bu takım muhteşem olmuş.

Ajurlu hırka modeli yapımı için burada Etrofil-LuxCoton markalı ip kullanılmış. İp olarak beyaz ve bej renkler seçilmiş ve çok güzel bir uyum yakalanmış. Şiş olarak ise iplere uygun kalınlıkta 5 numara şiş tercih edilmiş. İp seçimi konusunda sizlere ajur modelinin güzel durabileceği farklı özellikteki ipleri kullanabilirsiniz.

Bluz ve hırka modellerinin yapımı için aşağıda 3 videoyu sizlere vereceğim. Bu videolar içerisinde hem modelin yapımı detaylı bir şekilde açıklanmış hem de bluz ve hırkanın yapımı için bütün detaylar açıklanmış.

Şiş örgüsü ile yapılan bu model için 90 ilmek atılarak başlanmış. Daha büyük veya daha küçük bir hırka modeli yapmak için neler yapılması gerektiği video içerisinde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan bu modelin yapımını öğrenebilirsiniz.

Ajurlu hırka bluz takım modeli yapımı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu