AJUR BURGULU TULUM MODELİ YAPIMI

Ajur burgulu bebek tulumu modeli

Bebekler için çok şık bir tulum modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Ben bu tulum modelini çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Ajur burgulu tulum modeli detaylı yapım aşamasını da sizlere vereceğim.

Bebekler için yapılan örgü tulum modellerini çok seviyorum. Bugün sizlere kısa bir bebek tulumu modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu tulum için birde şapka ve patik yapılmış. Bu şekilde güzel bir takım yapılmış. İlerleyen günlerde onlarında detaylı yapım aşamasını sizlere sunacağım.

Ajur modeli bebekler için yapılan örgü işlerinde sık sık kullanılıyor. Daha önce sizlere de farklı ajur modeli örnekleri göstermiştim. Bugün göstereceğim örgü bebek tulumu için burgulu ajur modeli tercih edilmiş ve sadece tulumun ön kısımda ajur modeli kullanılmış.

Burada ajur burgulu bebek tulumu yapımı için Alize Baby Best markalı içerisinde bambu karışımı olan bir ip kullanılmış. Örnek modelde pembe ile yapılmış olan bu tulum için detaylı yapım aşamasında fıstık yeşili kullanılmış. Her iki iple de model çok şık durmuş.

Bebek tulumunun ön kısmında yapılan burgulu ajur modelinin nasıl yapıldığı detaylı anlatım olarak ayrı bir video içerisinde gösterilmiş. Ben sizlere hem tulumun detaylı yapım aşamasını hem de burgulu ajur modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıda vermek istiyorum.

Ajur burgulu tulum modeli detaylı yapım aşaması için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videoların alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu