4 YAPRAKLI BEBEK BERESİ YAPIMI

0-6 ay ve 1 yaş bebekler için 4 yapraklı bebek beresi yapımı

Bebekler için yapılabilecek harika bir bere modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını sizlere videolu anlatım olarak vereceğim 4 yapraklı bebek beresi modeli bebekleri için örgü hazırlığı yapan annelerin çok hoşuna gidecek bir model.

Bebekler için bere modellerini sık sık sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Kış yaklaşırken de kışlık örgü işlerine ağırlık vermeye çalışıyorum. Bugün sizlere bebekler için yapılabilecek bir bere modeli göstermek istedim. Video içerisinde detaylı yapım aşaması verilen bereyi buradan takip edip farklı büyüklüklerde bere modelleri yapabilirsiniz.

Örgü bebek bere modeli şiş örgüsü ile yapılmış olan bir el işi. Berenin en üst kısmına yaprak modeli yapılarak şık bir görünüm elde edilmiş. Farklı renklerde erkek ve kız bebeklere uygun renkte ipler seçilerek bu bereyi hem erkeklere hem de kız bebeklere yapabilirsiniz.

Bere yapımı için burada Ören Bayan Madame Cotton markalı ip kullanılmış. Bebeklere uygun özellikte olan farklı markalı iplerde tercih edebilirsiniz. Videodaki anlatım içerisinde örnek verilen bere için pembe tonları tercih edilmiş. anlatım yapılan bere modelinde ise gri tonu tercih edilmiş. Bu iki ipte de bere modeli çok şık olmuş.

Yapraklı bebek bere yapımında örnek bere modelinde beş yapraklı bir bere yapılmış. Ama anlatımı yapılan bere modelinde ise 4 yaprak yapılmış. Siz yapacağınız büyüklüğe göre yaprak sayısını ayarlayabilirsiniz.

4 yapraklı bebek beresi yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu