3D TUĞLA DESENLİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

3D tuğla desenli şiş örgüsü yapımı

Örgü modelleri o kadar fazla ve çeşitli ki her gün yeni bir model ile k3D TUĞLA DESENLİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMIarşı karşıya kalıyoruz. Son zamanlarda örgü trendleri içerisinde ise en çok ilgiyi 3D örgü modelleri görüyor.

Bugün sizlere 3D örgü modeli ile yapılmış tuğla desenli modelin yapım aşamalarını göstermek istiyorum. Daha önce ben 3D örgü modelinde tığ ile yapılan modelleri görmüştüm. Sizlere ilerleyen zamanlarda bu şekilde tığ ile yapılan 3D modelleri de paylaşacağım.

Bugün ise şiş örgüsü ile yapılmış olan 3D tuğla desenli örgü modelinin yapımından bahsetmek istiyorum. Şiş ile örgü örmek isteyen ve kendisine yeni ve farklı modeller arayan bayanlar bu tuğla desenli modele göz atmalılar.

3D tuğla desenli örgü modeli özellikle kazak örerken kullanılabilecek bir model. Çocuk kazakları veya kendinize, eşinize öreceğiniz kazaklarda bu model kullanılabilir.

3D tuğla deseni modelini yaparken koyu renk iplerde kullanabilirsiniz. Burada beyaz bir ip tercih edilmiş. Özellikle erkekler için bu model ile yapacağınız kazaklarda koyu renk örgü ipleri kullanırsanız kazak modeli daha şık duracaktır.

Bu örgü modeline başlarken önce lastikler yapılmış daha sonra modelin yapımına geçilmiş. Modeli kurmak için 8 ve katlarında ilmekler alınması gerek.

3D tuğla desenli örgü modeli yapımı için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Benzer çalışmalar için linke tıklayın : https://www.youtube.com/channel/UC7zzjn3dP3AIcWbUFiQrZIA

İlerleyen zamanlarda sizlere yeni ve farklı 3D örgü modellerini göstermeye devam edeceğim.  Hem tığ ile yapılmış hem de şiş örgüsü ile yapılmış 3D modelleri ve farklı kullanım alanlarını sizlere sunacağım.

3D Tugla Desenli Orgu Modeli
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.