3D DENİZ DALGALARI MODELİ YAPIMI

3D deniz dalgaları modeli nasıl yapılır?

Sizlere farklı örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Son zamanlarda oldukça popüler olan 3D modelleri daha önce sizlere göstermiştim. Bugünde sizlere 3D deniz dalgaları modeli nasıl yapılır bunun detaylı yapım aşamasını göstermek istiyorum.3D DENİZ DALGALARI MODELİ YAPIMI

3D deniz dalgası modeli görüntüsü ile dikkat çeken bir örgü işi. Kış aylarında kalın kazak, hırka, ceket gibi modelleri kullanmayı seviyorsanız bu modele mutlaka göz atmalısınız. Oldukça kalın olan bu model görüntüsü ile çok hoş duracaktır.

Kendiniz için yapacağınız örgü işlerinde bu modeli kullanabileceğiniz gibi çocuklar için yapacağınız örgü işlerinde de bu modeli kullanabilirsiniz. Video içerisinde modeli değerlendirebileceğini farklı alanlarla ilgili de bilgiler verilmiş.

Modelin kurulumu 9 ilmek üzerine oluyor. Yapmak istediğiniz örgü işine göre 9 ve katlarında ilmek atmalısınız. Bunun yanında kenarlar için 3 er tane ilmek atılmış. Siz dilerseniz kenarlara daha fazla ilmek atabilirsiniz.

Deniz dalgası örgü modelinin yapım aşaması video içerisinde çok güzel bir şekilde anlatılmış. Nesrin Hanım her zamanki gibi çok güzel bir anlatım yapmış. Örgü örmeye yeni başlayanlar dahi burada yapılan anlatıma dikkat ederlerse sorun yaşamadan modelin yapımını öğrenebilirler.

Şiş ile örgü örmeyi bilenlerde farklı örgü işlerinde bu modeli kullanmak için videoda verilen anlatıma dikkat edip modelin yapımını öğrenebilir.

3D deniz dalgası örgü modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7zzjn3dP3AIcWbUFiQrZIA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.