3 BOYUTLU PRENSES HIRKA YAPIMI

Tığ işi 3 boyutlu prenses hırka modeli yapımı

Bugün sizlere kız çocuklar için yapabileceğiniz çok şık ve gösterişli bir hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim 3 boyutlu prenses hırka modeli sizlerinde hoşuna gidecek kızlarınıza yapmak isteyeceğiniz bir model.

Kız çocuklar için harika bir hırka modelini sizlere göstermek istedim. Bu hırka modeli battaniyesi, patiği ve şapkası ile bir takım olarak yapılmış. Ben şimdi sizlere hırkayı göstereceğim daha sonra ise battaniyesini, patiğin ve şapkasını göstereceğim.

Tığ işi kız çocuk hırka modeli tek renk pembe bir ip ile yapılmış. Etek uçlarındaki 3 boyutlu görünüm hırkanın daha şık görünmesini sağlamış. Bunun yanında kurdele, fiyonk, dantel güpür ve inciler eklenerek hırka modeli daha şık bir görünüme kavuşturulmuş.

Işıl Hanım her zaman olduğu gibi bu hırkanın yapımında da çok güzel bir anlatım yapmış. Kız çocuk hırka modeli yapımına yaka kısmından başlanmış. Hırkanın yaka kısmından beden kısmına geçilmiş ve en sonunda etek uçları yapılarak hırka tamamlanmış. Daha sonra ise kollar yapılıp süsleme detayları yapılarak hırka kullanıma hazır hale geliştirilmiş.

Burada yapılan hırka modeli 1 yaş çocukların beden ölçüsüne uygun olarak yapılmış. Video içerisinde açıklanan detaylara dikkat ederek daha küçük ve daha büyük hırka modelleri yapılabilir.

3 boyutlu prenses hırka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu