3 BOYUTLU PRENSES BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI

Tığ işi 3 boyutlu prenses battaniyesi yapımı

Sizlere birkaç gün önce gösterdiğim hırkanın battaniyesini de bugün göstermek istiyorum. 3 boyutlu prenses bebek battaniyesi yapımı için aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren bir video olacak. Bu videoyu takip ederek harika bir takım yapabilirsiniz.3 BOYUTLU PRENSES BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI

Bebek battaniyeleri için sizlere daha önce de farklı modeller göstermiştim. Tığ ile yapacağınız bebek battaniyeleri dışında şiş örgüsü ile yapılan modellerde sitemizde yer almakta. Ayrıca battaniyeler dışında bebekler için yapılabilecek farklı örgü çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniyesi modeli için burada Nako Lüks Minnoş baby markalı ip kullanılmış. burada pembe renkte bir ip tercih edilmiş. Tabi renk konusunda siz değişiklikler yaparak farklı bir renk tercih edebilirsiniz.

Burada battaniye modeli yapımı için 10 tane zincir çekilerek orta kısımdan başlanmış. Battaniyede 3 boyutlu bir görünüm olduğu için video içerisinde verilen detaylara dikkat edilmelidir. Model biraz zor olduğu için ve bu şekilde orta kısımdan başlanıp kare bir şekilde yapıldığı için buradaki anlatımda verilen detaylara dikkat etmek önemli.

Tığ işi 3 boyutlu battaniye modeli aslında yapımı oldukça basit olan bir model. Trabzanlar yapılarak ilerleyen modelde küçük detaylar var bunlara dikkat ederseniz sorun yaşamadan bebeğiniz için güzel bir battaniye modeli yapabilirsiniz. Bu battaniye modeli hırkası, şapkası ve patiği ile harika bir hediyelik takım olacaktır.

3 boyutlu prenses bebek battaniyesi yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.