1 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN BONBON ŞEKERİ PATİK MODELİ YAPIMI

Bonbon şekeri modeli ile erkek ve kız çocuklar için patik modeli yapımı

Çocuklar için yapılabilecek çok şık bir patik modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Bonbon şekeri patik modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapabileceğiniz çok şık bir model. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımda sizlere vereceğim.1 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN BONBON ŞEKERİ PATİK MODELİ YAPIMI

Bebekler için yapılabilecek farklı patik modellerini sizlere göstermiştim. Bugün göstereceğim patik modeli şiş örgüsü ile yapılmış. Ama dilerseniz sitemizde yer alan diğer patik modellerine göz atarak bunlar arasından tığ ile yapılmış olanları da bulabilirsiniz.

Bonon şekeri bebek patik modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapılabilecek bir model. Burada size hem mavi hem de pembe ip ile yapılmış olan patiğin videolarını göstermek istiyorum. Bu iki videoyu da takip ederek aynı patik modelini yapabilirsiniz.

Burada yapılmış olan patikler 1 yaş çocuklar için uygun büyüklükte yapılmış. Siz modeldeki detaylara dikkat ederek dilerseniz daha büyü patikler yapabilirsiniz. Bu patik modeli bileğe kadar olduğu için aslında bir bot patik olmuş. Bu şekilde bence hem çok şık duruyor hem de çocukların ayaklarını daha sıcak tutacaktır. Patiğin yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklandığı için sorun yaşamadan bu harika patikleri çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Bonbon şekeri 1 yaş çocuk patik modeli için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videoların alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.