ZİGZAG ÜÇGEN ŞAL MODELİ YAPIMI

Zigzag-Ucgen-Sal-Modeli-Yapimi

Şiş örgüsü ile üçgen şal modeli yapımı

Şiş örgüsü ile yapılmış ve görünce çok beğendiğim bir şal modelinin yapımını bugün sizlerle paylaşmak istedim. Çok kullanışlı ve şık olan bu şal modelini sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Zigzag üçgen şal modeli yapımı için aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren videoyu sizler için sunacağım.

Bugün sizlere göstermek istediğim şal modeli her yaştan bayan için uygun olan bir model. İsterseniz kendinize yapın, isterseniz kızınıza günlük kullanım için isterseniz de çeyiz içerisine koymak için bu şal modelini yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü şal modeli yapımı ile ilgili bütün detaylar videodaki anlatım içerisinde verilmiş. Şiş örgüsü yapmayı bilenler bu videoyu takip ederek zorlanmadan yapabilirler. Burada bütün detaylar verildiği için kısa sürede bu modeli yapabilirsiniz. Şiş örgüsü ile örgü örmeye yeni başlayanlar için videodaki anlatım içerisinde detaylı bilgiler verilmiş. Burayı takip etmeniz önemli.

Şal modelinin yapımında ilmek alındıktan sonra haroşa örgü modeli yapılarak devam edilmiş. Burada şal modeli yapılırken krem rengi ana renkte bir ip seçilmiş. Şalın uç kısımlarındaki zigzag modelinin olduğu yerde ise farklı renkte ipler kullanılmış. Krem rengi ile uygun renkler seçildiği için hoş bir görüntü oluşmuş.

Çeyizleri için hazırlık yapanlar bu şal modeline mutlaka göz atmalılar. Detaylı yapım aşaması olduğu için şalı kısa sürede yapıp çeyiziniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Zigzag üçgen şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.