SAÇAKLI ÇEYİZLİK HAVLU KENARI MODELİ YAPIMI

Sacaklı-Ceyizlik-Havlu-Kenarı

Çeyizlik havlu kenarı modeli

Çok şık ve gösterşli bir havlu kenarı modelini bugün sizlere göstermek itiyorum. Ben bu havlu kenarı modelini çok beğendim. Farklı ve gösterişli bir model. Havlu kenarlarında da çok güzel duracaktır.

Saçaklı çeyizlik havlu kenarı modeli için beyaz bir ip kullanılarak dantelin tamamı yapılmış. Sadece saçakların uç kısımlarında mavi, sarı ve pembe renkler kullanılmış.

Saçaklı çeyizlik havlu kenarı modeli için beyaz ip ile belli bir miktar zincir çekilerek modelin yapımına başlanmış. Buradan sonra zincir üzerine küçük kutular yapılarak modelin yapımına devam edilmiş.

Havlu kenarı modeli çapraz bir şekilde ilerliyor diyebiliriz. Çeyizlik havlu kenarı modelinin yapım aşamaları video içerisinde çok güzel bir şekilde anlatılmış. Her sırada ne yapılması gerektiği sayıları ile birlikte verilmiş. Bu sayede zorlanmadan modeli çıkartabilirsiniz.

Saçaklı çeyizlik havlu kenarı modeli havluların kenarında çok şık olacaktır. Özellikle çeyizleriniz içerisine ekleyeceğiniz havlulara mutlaka bu modeli eklemelisiniz.

Bu havlu kenarı modeli dışında sizlere daha önce farklı havlu kenarı modelleri göstermiştim. Çeyiz hazırlıkları yapanlar için veya dantel işi yapıp satanlar için farklı modelleri göstermeye devam ediyorum. İlerleyen zamanlarda yine yeni ve farklı modelleri sizlere göstermeye devam edeceğim. Yine burada olduğu gibi detaylı yapım aşamaları olan modeller sunmaya çalışacağım ki kısa sürede modeli çıkartıp dantelinizi tamamlayın.

Saçaklı çeyizlik havlu kenarı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.