PAPATYA UZUN LİF MODELİ YAPIMI

Takim-Papatya-Uzun-Lif-Modeli-Yapimi

Çeyizlik takım papatya uzun lif modeli yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir takım lif modelinin yapımını göstereceğim. Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bu lif modeli oldukça ideal bir model. Takım olarak yapabileceğiniz bu lif modeli çeyizler içerisinde göz dolduracak bir model. Bu papatya uzun lif modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşaması verilen bir videoyu da sunacağım.

Yeni lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün göstereceğim lif modeli papatya çiçekleri ile yapılmış çok şık bir model. Bugün göstereceğim videolu anlatımda bu takım lifin uzun olan modeli yapılmış. Daha sonra ilerleyen günlerde sizlere diğer lif modellerinin yapım aşamalarını da göstereceğim.

Papatya uzun lif modeli yapımı için üç tane yuvarlak taban yapılmış. Burada klasik lif tabanı yapım tekniği kullanılıp fıstıklar ile yıldız modeli ile yuvarlak bir taban yapılmış. Lif yapmayı yeni öğrenenler bu tabanların yapım aşamasını videolu anlatımdan takip edebilir.

Lif için tabanlar hazırlandıktan sonra bu tabanlar birbirleri ile birleştirilmiş. Uzun olarak hazırlanan bu tabanların uç kısımlarına tutacak yerlerde yapılmış. Bu şekilde lifin kolay kullanılması sağlanmış. Daha sonra lif üzerine yapılan papatya modelleri ile lif tamamlanmış.

Uzun papatya lif modeli yapımının tüm aşamaları video içerisinde verilmiş. Lif için burada beyaz ve sarı lif ipleri kullanılmış ve lif çok güzel olmuş. Tabi dilerseniz siz farklı renkleri de tercih edebilirsiniz.

Takım papatya uzun lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.