KIZ ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ PANÇO MODELLERİ

Kiz-Cocuk-Orgu-Panco-Modelleri

Kız çocuklara yapılabilecek şık ve gösterişli panço modelleri

Kız çocuklar için panço modellerini daha öncede sizlerle paylaşmıştım. Çocukları için kışlık hazırlık yapan annelere ise bugün kız çocuk örgü panço modelleri göstermek istiyorum. Aşağıda sizlere vereceğim video içerisinde birbirinden şık panço modelleri bulabilirsiniz.

Kışlık örgü hazırlığı yapanlar için farklı örgü işlerini göstermeye devam ediyorum. Kış ayları yaklaşırken özellikle çocuklar için yapılabilecek olan örgü işlerini anneler, babaanneler ve ananeler sıklıkla araştırıyorlar. Ben sizlere her zaman yeni modellerin yapım aşamalarını sunuyorum. Bugün ise aşağıda yer alan video içerisinde birbirinden şık ve gösterişli kız çocuk panço modellerini bir arada vermek istedim.

Pançolar kız çocuklarının üzerinde çok şık duruyor. Kış aylarında da dışarıda rahatlıkla kullanılabilecek kurtarıcı bir parça oluyor. Genelde panço modelleri şiş örgüsü ile yapılmış olsa da tığ işi ile yapılan panço modelleri de bulunmakta. Ben sizlere ilerleyen günlerde yeni panço modellerini buldukça detaylı yapım aşaması ile birlikte vereceğim.

Örgü panço modelleri yapılırken yapacağınız çocuğun yaşına ve ölçülerine uygun olarak bir büyüklük belirlemelisiniz. Kullandığınız ipin özelliği ve şişin özelliği de büyüklüğü etkileyecektir. Bunu unutmamak lazım. Kız çocuğu için panço yapmak istiyorsanız verdiğim videodaki modelleri inceleyebilirsiniz. İlerleyen günlerde zaten yeni modelleri de sizlere göstereceğim.

Kız çocuk örgü panço modelleri için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCuRLZQPXGaihKhU_oHYnWBg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.