KIZ BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ JİLE TAKIMI

Kız bebekler için hazır gibi jile takım yapımı

Bugün sizlerle kız bebekler için yapabileceğiniz hazırını aratmayacak güzellikte çok şık bir örgü jile takımı yapımı paylaşmak istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çeken bu örgü işini ben çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum.

Kız bebekler için daha önce yapabileceğiniz oldukça farklı örgü işlerini sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise Işıl Hanım’ın harika anlatımı ve örgü tekniği ile yaptığı şık bir jile modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Değişik ve şık bir örgü işi arayan bayanlar bu jile modeline mutlaka göz atmalılar.

Kız bebek jile takımı için Nako Colico markalı ipten mavi renk tonlarında renk numarası 6614 olan pamuklu bir ip kullanılmış. İpe uygun olarak 3,5 numara şiş kullanılmış. Ayrıca yelek kısmında süsleme olarak ahşap düğmeler kullanılmış. Buda takımı daha şık bir hale getirmiş.

Jile takımı yapılırken yelek kısmında ve şort kısmında detaylar eklenmiş. Özellikle yeleğin ön kısmında çok fazla detay var. Burada yapılan örgü işlerinin tamamı ve nasıl yapılacağı Işıl Hanım tarafından çok güzel detaylı bir şekilde anlatılmış.

Yeleğin tamamlayıcısı olarak çok şık bir şortta yapılmış. Yine burada da oldukça fazla detay var. Bütün bu detayları öğrenmek için sizlere verdiğim videoları takip etmelisiniz.

Kız bebek jile takımı yapımı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. KIZ BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ JİLE TAKIMI için yorumda bulun

    KIZ BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ JİLE TAKIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KIZ BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ JİLE TAKIMI için ilk yorumu yapabilirsin.