GÜLLER DİYARI LİF MODELİ YAPIMI

Guller-Diyari-Lif-Modeli-Yapimi

Çeyizlik güller diyarı lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için harika bir takım lif modelinin yapımını sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatım ile vereceğim güller diyarı lif modeli sizlerin de hoşuna gidecek gösterişli bir tasarım.

Lif modelleri için yeni örnekleri göstermeye devam ediyorum. Bugün size takım halinde hazırlanan bir modeli göstermek istiyorum. Bu lif modelinin her birini ayrı ayrı sizlere detaylı yapım aşaması olarak vereceğim burayı takip ederek çeyiziniz için güzel bir lif modeli yapabilirsiniz. Tığ işine yeni başlayanlar dahi bu videoları takip ederek lif modellerini yapabilir.

Çeyizlik lif modeli yapımı için burada beyaz, yeşil ve mor lif ipleri kullanılmış. Elinizde olan kalan lif ipleri ile de yapabilirsiniz. Bugün göstereceğim lif modeli yuvarlak şekilde yapılmış. İlerleyen zamanlarda bu lif modelinin kese lif modelini de göstereceğim. Siz bu lif modellerini yapıp çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Lif modeli yapımına orta kısımdan başlanmış. Burada sadece fıstıklar yapılarak ilerleniyor. Her sırada farklı bir renk kullanılıp gül deseni oluşturulmuş. Lif modelinin burada olduğu gibi düzgün bir şekilde durmasını istiyorsanız videoda verilen anlatım detaylarına dikkat etmelisiniz. Lif modelini yeni yapmaya başlayanlar sıralar arasında sorun yaşamamak için mutlaka videoda verilen detaylara dikkat etmeliler.

Güller diyarı yuvarlak lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.