GÜLLER DİYARI KESE LİF MODELİ YAPIMI

Guller-Diyari-Kese-Lif-Modeli-Yapimi

Çeyizlik güller diyarı kese lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için daha önce çok güzel renkli bir güller diyarı lifin yapımını göstermiştim. Bugün de size bu lif modelinin takımı olan güller diyarı kese lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çeyizler içerisine lif eklerken özellikle takım şeklinde lif modelleri yapıp eklemek isteyenler var. Bunun dışında el işi yapıp satanlar için de bu takımlar iyi bir alternatif. Bende sizlerle sık sık takım şeklinde yapılmış olan lif modelleri paylaşmaya çalışıyorum. Bugün sizlere yuvarlak lif modelini gösterdiğim güller diyarı lifin kese şeklinde yapılmış olanını göstermek istiyorum. Bu iki lif modeli güzel bir takım olmuş.

Güller diyarı kese lif modeli yapımı için yine aynı şekilde yuvarlak lif modelinde olduğu gibi mor yeşil ve beyaz lif ipleri kullanılmış. Burada kese lif modelinin yapımı için öncelikle yuvarlak şeklinde iki tane lif tabanı yapılıyor. Hazırlanan bu yuvarlak tabanların bir kısmına el sokulacak yerin giriş kısmı yapılmış.

İki tane taban bu şekilde hazırlandıktan sonra kenar kısımlarından birleştirilmiş. Lif modelinin yapımı çok basit. Yuvarlak lif modelini de yaptıysanız bu lifi de kısa sürede yapabilirsiniz.

Güller diyarı kese lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.