BAYANLAR İÇİN ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE YAPILMIŞ HIRKA MODELLERİ

Sis-Orgusu-Bayan-Hirka-Modelleri

Şiş örgüsü ile yapılmış birbirinden şık bayan hırka modelleri

Kış için örgü hazırlığı yapanlara bugün birbirinden farklı şiş örgüsü bayan hırka modelleri göstermek istedim. Bu sefer sizlere bir hırkanın detaylı yapım aşamasını vermeyeceğim. Aşağıda yer alan video içerisinde birinden şık ve gösterişli hırka modelleri yer almakta.

Bayanlar için daha önce farklı hırka modelleri göstermiştim. Her zaman sizlere bu örgü modelleri için detaylı yapım aşamasını gösteren videoları sunmaya çalışıyorum. Bugün ise biraz farklı olarak detaylı yapım aşaması değilde farklı hırka modellerinin yer aldığı bir videoyu sizlere sunmak istedim.

Kış yaklaşırken kışlık örgü hırka modelleri için önümüzdeki günlerde sizlere farklı hırka modellerinin yapım aşamalarını göstereceğim. Bu senenin modasına uygun olarak yapılmış olan şiş örgüsü ve tığ örgüsü modellere önümüzdeki günlerde sık sık yer vereceğim.

Hırka modelleri için bugün göstereceğim video içerisinde son zamanlarda en çok yapılan ve en sevilen modeller yer almakta. Siz burada video içerisindeki modelleri inceleyerek kendiniz için bir hırka modeli tasarlayabilirsiniz. Tabi önümüzdeki günlerde ben burada verilen hırka modellerini bularak sizlerle detaylı yapım aşamalarını da paylaşmaya çalışacağım.

Şiş örgüsü hırka modelleri her yaştan bayan için oldukça uygun. Dilediğiniz renkte ve kalınlıkta ipler seçerek kış için uygun şık ve gösterişli hırka modellerini yapabilirsiniz. Daha önce gösterdiğim modellere de göz atarak farklı tasarımları inceleyebilirsiniz.

Şiş örgüsü bayan hırka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCh_D-Z8gGQ3WMV_IXpeoTfQ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.